Radian Masaj Kremi Ürün Görseli

Nasıl Kullanılır

AROMATİK KOKUSUYLA RAHATLATICI MASAJ KREMİ

Masaj kökeni çok eski çağlara dayanan kasların gevşetilmesiyle rahatlama, ağrıyı azaltma esasına dayalı bir terapi yöntemidir. Birçok çeşidi bulunan masaj genellikle cilt tahrişini engellemek ve el hareketlerinin daha kolay gerçekleşmesini sağlamak amacıyla kremlerle yapılır. Radian krem bir masaj kremi olup aynı zamanda iyileştirici etkiye sahiptir. Yani sadece rahatlamak için yaptırılan masajdan ziyade kas ve eklem ağrılarınıza anında etki edecek mucizevi bir etkiye sahiptir.

Doğanın iyileştirici özelliği referans alınarak geliştirilen bitki özlü bu krem her yaştan birey için kullanımı uygundur.  Masaj için kullanılan kremler genellikle kötü kokusuyla rahatsız eder.  Burun yakıcı kokusuyla masajdan uzak durmanızı dahi sağlayabilir.  Radian krem bileşenlerinde kullanılan aroma bu kokuyu %100 oranında yok ederek süreç boyunca güzel kokular eşliğinde rahatlamanızı ve gevşemenizi sağlar.

Kullanımı son derece basittir. Herhangi bir doz aşım uyarısı yoktur. Dolayısıyla sizin yeteri kadar gördüğünüz miktarda kullanılarak masaj yapılabilmektedir.  Masaj sürecinde kullanımına yönelik en dikkat etmeniz gereken husus emilimi arttırmak için uygulanacak bölgede dairesel eksende hareketler gerçekleştirmenizdir. Bu hareketler ile istenilen bölgede emilimi sağlayıp anında ağrılardan kurtulmayı, rahatlamayı ve gevşemeyi sağlayabilirsiniz.

Radian krem bel fıtığı ve sırt ağrıları olan bireyler için gösterdiği mucizevi etkisiyle popülerleşmeye devam ediyor. Ülkemizde de yaygınlaşan yapısıyla beğenileri toplayan bu krem şimdi de web sayfamız aracılığıyla orijinal ambalajında uygun fiyat aralığında sizlere sunulmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

YORUMLAR (0 )